Diskuze

Datum: 29.10.2019

Vložil: Jirka

Titulek: Dotaz na minimalni vek

Dobry den, mam trileteho vnuka. Od jakeho veku prijimate deti? Jde mi vseobecnou pohybovou gramotnost. dekuji

Datum: 15.12.2018

Vložil: Daniel Bartošek

Titulek: letní soustředění?

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli na léto už je nějaký plán sportovních táborů....mám dva naše kluky u Robina a rádi bychom je poslali s Vámi na tábor gymnastiky či všestranosti.

Díky,
Dan

Datum: 04.03.2017

Vložil: Dominika Folková

Titulek: Dotaz

Dobrý den chtěla bych se zeptat ,ctěná bych chodit do všestrannosti a naučit se něake cviky ale bohužel se neumím zorientovat v těchto stránkách .Mohla bych se zeptat jak bych mohla začít chodit do všestrannosti ?
Děkuji

Datum: 12.01.2016

Vložil: Tomáš Věrčák

Titulek: dotaz

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak je to na Sokole Brno I se sokolskou všestranností pro děti. Mám dvě dcery, které na to chci dát. Přiznám se, že se v tom nějak nemůžu zorientovat. Myslel jsem, že všestrannost na Sokole I je to co dělá s holkama D. Ciglová (kondiční cvičení). Teď je tam ještě sportovní abeceda, sportík... Vaše stránky jsem objevil až teď. Je v tom prosím nějaký systém? Myslím tím především návaznost mezi věkovými kategoriemi. Za vysvětlení budu vděčný.

Datum: 20.01.2016

Vložil: Lucka

Titulek: Re: dotaz

Dobrý den, pane Věrčáku,

oddílů je pod sokolskou všestranností opravdu více, takže se může zdát, že se částečně překrývají. Nejlepší by bylo, pokud byste se i s dcerami přišli podívat na nějakou hodinu a domluvili se se cvičiteli, co by pro vás bylo nejvhodnější. Naše cvičení mladších a starších žákyň je všeobecně zaměřené a cvičíme v horní tělocvičně, kdežto paní Cíglová trénuje v gymnastice. Budeme rádi, když se za námi přijdete podívat a uvidíte, které cvičení by se vašim dcerám nejvíce líbilo.

S pozdravem
Lucka

Datum: 03.09.2015

Vložil: Zdena Vojtová

Titulek: První trénink

Chtěla bych svou 11letou dceru přihlásit do vašeho cvičení. Stačí když přijdeme až na konkrétní trénink v pondělí, nebo se máme hlásit někde dopředu?

Datum: 04.09.2015

Vložil: Lucka

Titulek: Re: První trénink

Dobrý den, paní Vojtová,
s dcerou můžete určitě přijít na libovolnou hodinu (pondělí nebo čtvrtek) a na místě se na všem domluvíme. Věci na cvičení ať si prosím vezme již s sebou. Budeme se na vás těšit.

Za cvičitelky starších žákyň a dorostenek
Lucka

Datum: 31.08.2015

Vložil: admin

Titulek: Vítejte na diskuzi

tak již máme fuknční diskuzi :-)

Přidat nový příspěvek