Sportovní všestrannost - dívky

Hlavní vedoucí skupin jsou:

  • Mladší žákyně – Dana Ciglová (tel. 732227605, e-mail: dana.ciglova@gmail.com)
  • Starší žákyně a dorostenky – Hana Mašková (tel. 776395471, e-mail: cvicenirpoholky@gmail.com)

Pololetí: 20 týdnů

Ceny na dítě a pololetí:

  • 1x týdně za 2000 Kč
  • 2x týdně za 3500 Kč
  • výběrová družstva za 4000 Kč (při tréninku 2x120 min)

Mladší žákyně I (dívky 7-8 let) a mladší žákyně II (dívky 9-10 let)

  • trénink úterý a čtvrtek 17:30-19:00
  • výběrové družstvo kategorie I pondělí 17:30-19:00, čtvrtek 14:30-16:00
  • výběrové družstvo kategorie II úterý a čtvrtek 17:30-19:30
  • výběrové družstvo starší středa 17:30-19:30, pátek 16:00-18:00

Starší žákyně I (dívky 11-12 let), starší žákyně IV (dívky 13-15 let), dorostenky (16-18 let)

  • trénink úterý a čtvrtek 18:30-20:00
  • výběrové družstvo úterý a čtvrtek 18:30-20:30

 

 

Sportovní všestrannost - chlapci

Hlavní vedoucí všech skupin je:

  • Robert Šimík (tel. 603 913 340, e-mail hrobecek@seznam.cz)

Pololetí: 20 týdnů

Ceny na dítě a pololetí:

  • 1x týdně za 2000 Kč
  • 2x týdně za 3500 Kč
  • výběrová družstva za 4000 Kč (při tréninku 2x120 min)

Poznámka: Členské příspěvky ČOS platí oddíl všestrannosti.

Skupiny:

Mladší žáci I (chlapci 7-8 let) a mladší žáci II (chlapci 9-10 let)

  • trénink pondělí a středa 17:30-19:00
  • výběrové družstvo úterý a čtvrtek 14:30-16:00

Starší žáci III (chlapci 11-12 let), starší žáci IV (chlapci 13-15 let) a dorostenci (chlapci 16-18 let)

  • trénink pondělí a středa 19:00-20:30
  • výběrové družstvo úterý a čtvrtek 18:00-20:00, pátek 16:00-18:00

 

 

Sokolská všestrannost – nabídka specializovaných cvičení

Ženy – vedoucí Květa Macečková

  • úterý 19:00-20:00, rozcvičovna, cena 500 Kč/pololetí

Věrná garda– vedoucí Radka Dvořáková

  • středa 15:00-16:00, Malý sál DC, cena 500Kč/pololetí

Rekondiční cvičení – vedoucí J. Strážnická

  • Středa 8:30-9:30, Beruška, cena 400 Kč/pololetí

Zumba – vedoucí Diatková

  • středa 19:00-20:00, Beruška

Mladší ženy – vedoucí Hana Mašková

  • Čtvrtek, 20:00-21:00, Malý sál DC, cena 800 Kč/pololetí

Rekondiční cvičení, kondiční gymnastika - vedoucí Zdeněk Kopřiva

  • Pondělí, 18:00 – 20:00
  • Úterý, 19:00 – 20:00, Beruška
  • Čtvrtek, 17:00 – 19:00

Rekondiční cvičení  - vedoucí Jitka Kopřivová

  • Pondělí, 19:00-20:00, Beruška

Rekondiční cvičení, kondiční gymnastika - vedoucí Ruda Smejkal

  • pondělí a úterý 19:00-20:00

Rekreační sporty

  • Florbal – muži, vedoucí Nechvátal, HT, ČT, 20:00-21:30.
  • Volejbal – starší muži, vedoucí Svoboda, HT, úterý 20:30-22:00, pátek 21:00-22:00 (pozn. ÚT ½ tělocvičny, PÁ celá).
  • Beachvolejbal - venkovní stadion (vedoucí Outlý) – Neděle 16:30-18:00.

Capoeira – Pavel Sršeň

  • Úterý a Čtvrtek, 17.00-21:00, Lidovka?

Sebeobrana – br. Jan Outlý

  • Po, Út, St, 17:30-18:30, cena 800,-/měsíc 2x týdně

Sebeobrana pro Ženy- br. Jan Outlý

  • Čt, 17:30-18:30, cena 500,-/měsíc 

Sebeobrana pro děti - br. Jan Outlý

  • Úterý – děti 6-9 let – 16:00-17:00, cena 1250,-/pol. 16týdnů
  • Čtvrtek – děti 9-14 let – 16:00-17:00, cena 1250,-/pol. 16týdnů 

WingTsun - br. Jan Outlý

  • Po, Út, St, Čt, Pá, 19:00-20:30

Aikido – vedoucí Veronika Kolářová

  • Úterý: 20:00 - 22:00, Beruška
  • Čtvrtek: 19:00 - 22:00, Beruška